Fotobureau Service Tom Piller

Van links naar rechts bovenste rij: Fariha Elmorabit, Herman Bonema, Wouter Post, Hans Bijdam, Wendy Hellemons, Milan Obdeijn en Stephanie Kromkamp.
Rij daaronder: Judy Staal, Lydia van Noort, Esther Put, Karin van den Berg, Manon Budding, Sascha van den Bosch en Marja Floris
Zittend op de bank: Iris de Bruin, Jacobine Timmer, Madalitso van Bruggen, Claudine Wongsonadi, Salima Tannous, Kim Buijs, Annemieke Bekking, Marian van Zee en Wilma de Vries
Op de grond: Maris Stafleu, Annette Verschoor en Kitty Hermus.

Op de foto ontbreken Chantal van den Berg, Alies de Jong, Jan Moes en Gaby Bolsenbroek

Alle leerkrachten hebben een mailadres bestaande uit hun voorletter eventuele tussenvoegsels voluit en hun achternaam met daarachter @obsdewinde.nl
b.v. Karin van den Berg kvandenberg@obsdewinde.nl
Voor Claudine Wongsanadi is het mailadres cwongsanadi@scholengroepholland.nl en voor Alies de Jong adejong@scholengroepholland.nl

Groep  

locatie

  m di wo do vr
 1-2 a Poort Annette Verschoor Annette Verschoor Lydia van Noort Annette Verschoor Annette Verschoor
 1-2 b Sytwinde Manon Budding Manon Budding Manon Budding Wilma de Vries Wilma de Vries
3b Sytwinde Marisa Staffleu Iris de Bruin Iris de Bruin Iris de Bruin Iris de Bruin
3/4 Poort Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg
4b Sytwinde Kitty Hermus Kitty Hermus Kitty Hermus Alies de Jong Alies de Jong
5a Poort Salima Tannous Salima Tannous Salima Tannous Marian van Zee Marian van Zee
5b Sytwinde Hans Bijdam Marja Floris Marja Floris Marja Floris Marja Floris
6a Poort Wendy Hellemons Wendy Hellemons/ Jacobine Timmer Jacobine Timmer Wendy Hellemons Wendy Hellemons
6b Sytwinde Madalitso van Bruggen Madalitso van Bruggen Madalitso van Bruggen Claudine Wongsonadi Madalitso van Bruggen
7a Poort Kim Buijs Stephanie Kromkamp Stephanie Kromkamp Kim Buijs Kim Buijs
7b Sytwinde Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema
8a Poort Sascha van den Bosch Milan Opdeijn Milan Opdeijn Sascha van den Bosch Milan Opdeijn
8b Sytwinde Wouter Post Sascha van den Bosch Wouter Post Wouter Post Wouter Post
Schakelklas Sytwinde Fariha Elmorabit Fariha Elmorabit Fariha Elmorabit Fariha Elmorabit
plusklas Sytwinde Lydia van Noort
IB onderbouw/

ondersteuning

Esther Put Esther Put Esther Put Esther Put
IB bovenbouw Jacobine Timmer Jacobine Timmer (om de week) Jacobine Timmer
Gym Jan Moes Jan Moes
Directie Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg
Administratie Judy Staal Gaby Bolsenbroek
Ondersteuning Lydia van Noort Lydia van Noort