Annemieke Bekking-Tetteroo

ICT-coördinator en invalleerkracht
op de Winde

Annette Verschoor

Leerkracht groep 4-5

Chantal van den Berg

Leerkracht groep 3-4

Elisa Lindeman

Intern begeleider & leerkracht
groep 7

Werkdagen
woe

Contact

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Fariha Elmorabit

Leerkracht taalklas gemeente & specialist Nederlands als 2e taal

Gaby Bolsenbroek

Administratie

Ingrid van Graafeiland

Leerkracht groep 7-8 & plusklas

Jeroen van Schie

Vakleerkracht gym

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Werkdagen
do

Contact

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Werkdagen
ma, woe, vr

Contact

Lineke Elderhorst

Leerkracht groep 7-8 & specialist coöperatief leren

Lydia van Noort

Leraarondersteuner & plusklas

Madalitso Bruggen

Leekracht groep 6 & cultuur- en natuur & milieu educatie

Manon Budding

Leerkracht groep 1-2 & jongekind specialist

Werkdagen
woe, do

Contact

Werkdagen
ma, di, woe, vr

Contact

Werkdagen
ma woe t/m vr

Contact

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Judy Staal

Administratie

Karin van den Berg

Directeur

Kim Buijs-Mes

Leerkracht groep 7 & mt-lid

Leanne Boerrigter

Leerkracht groep 7-8 & specialist leren

Werkdagen
ma, do

Contact

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Marja Floris

Leerkracht groep 5-6 & interne coach

Sascha`van den Bosch

Leerkracht groep 5-6 en 6

Susan Bolomey

Leerkracht groep 8 & gedragsspecialist

Werkdagen
di, woe, do

Contact

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Annemieke Bekking-Tetteroo

ICT-coördinator en invalleerkracht
op de Winde

Werkdagen
woe

Contact

Annette Verschoor

Leerkracht groep 4-5

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Chantal van den Berg

Leerkracht groep 3-4

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Elisa Lindeman

Intern begeleider & leerkracht
groep 7

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Fariha Elmorabit

Leerkracht taalklas gemeente & specialist Nederlands als 2e taal

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Gaby Bolsenbroek

Administratie

Werkdagen
do

Contact

Ingrid van Graafeiland

Leerkracht groep 7-8 & plusklas

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Jeroen van Schie

Vakleerkracht gym

Werkdagen
ma, woe, vr

Contact

Lineke Elderhorst

Leerkracht groep 7-8 & specialist coöperatief leren

Werkdagen
woe, do

Contact

Lydia van Noort

Leraarondersteuner & plusklas

Werkdagen
ma, di, woe, vr

Contact

Madalitso Bruggen

Leekracht groep 6 & cultuur- en natuur & milieu educatie

Werkdagen
ma woe t/m vr

Contact

Manon Budding

Leerkracht groep 1-2 & jongekind specialist

Werkdagen
ma t/m vr

Contact

Judy Staal

Administratie

Werkdagen
ma, do

Contact

Karin van den Berg

Directeur

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Kim Buijs-Mes

Leerkracht groep 7 & mt-lid

Werkdagen
ma, di, do, vr

Contact

Leanne Boerrigter

Leerkracht groep 7-8 & specialist leren

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Marja Floris

Leerkracht groep 5-6 & interne coach

Werkdagen
di, woe, do

Contact

Sascha`van den Bosch

Leerkracht groep 5-6 en 6

Werkdagen
ma, di, vr

Contact

Susan Bolomey

Leerkracht groep 8 & gedragsspecialist

Werkdagen
ma t/m vr

Contact