Fotobureau Service Tom Piller

Van links naar rechts bovenste rij: Fariha Elmorabit, Herman Bonema, Wouter Post, Hans Bijdam, Wendy Hellemons, Milan Obdeijn en Stephanie Kromkamp.
Rij daaronder: Judy Staal, Lydia van Noort, Esther Put, Karin van den Berg, Manon Budding, Sascha van den Bosch en Marja Floris
Zittend op de bank: Iris de Bruin, Jacobine Timmer, Madalitso van Bruggen, Claudine Wongsonadi, Salima Tannous, Kim Buijs, Annemieke Bekking, Marian van Zee en Wilma de Vries
Op de grond: Maris Stafleu, Annette Verschoor en Kitty Hermus.

Op de foto ontbreken Leanne Boerigter, Chantal van den Berg, Alies de Jong, Jan Moes, Suzanne de Jong, Daniëlle Beeker en Gaby Bolsenbroek

Alle leerkrachten hebben een mailadres bestaande uit hun voorletter eventuele tussenvoegsels voluit en hun achternaam met daarachter @obsdewinde.nl
b.v. Karin van den Berg kvandenberg@obsdewinde.nl
Voor Claudine Wongsanadi is het mailadres cwongsanadi@scholengroepholland.nl en voor Alies de Jong adejong@scholengroepholland.nl

Vertrouwenspersonen/schoolcontactpersonen:

Jacobine Timmer 

 

Groep  locatie   maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
 1-2 a Poort   Annette Verschoor Annette Verschoor Annemieke Bekking Annette Verschoor Annette Verschoor
 1-2 b Sytwinde   Wilma de Vries Wilma de Vries Manon Budding Manon Budding Manon Budding
3b Sytwinde   Marisa Staffleu Suzanne de Jong Suzanne de Jong Suzanne de Jong Suzanne de Jong
3/4 Poort   Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg Chantal van den Berg
4b Sytwinde   Kitty Hermus Kitty Hermus Kitty Hermus Alies de Jong Alies de Jong
5a Poort   Marian van Zee Lydia van Noort Lydia van Noort Lydia van Noort Marian van Zee
5b Sytwinde   Hans Bijdam Marja Floris Marja Floris Marja Floris Marja Floris
6a Poort   Wendy Hellemons Claudine Wongsonadi Claudine Wongsonadi Wendy Hellemons Jacobine Timmer
6b Sytwinde   Madalitso van Bruggen Leanne Boerigter Madalitso van Bruggen Madalitso van Bruggen Madalitso van Bruggen
7a Poort   Kim Buijs Stephanie Kromkamp Stephanie Kromkamp Kim Buijs Kim Buijs
7b Sytwinde   Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema Herman Bonema
8a Poort   Sascha van den Bosch Milan Obdeijn Milan Obdeijn Sascha van den Bosch Milan Obdeijn
8b Sytwinde   Wouter Post Sascha van den Bosch Wouter Post Wouter Post Wouter Post
Schakelklas Sytwinde   Fariha Elmorabit Fariha Elmorabit   Fariha Elmorabit Fariha Elmorabit
plusklas Sytwinde         Lydia van Noort  
IB onderbouw/

ondersteuning

    Daniëlle Beeker Daniëlle Beeker Daniëlle Beeker Daniëlle Beeker  
IB bovenbouw     Jacobine Timmer Jacobine Timmer (om de week)   Jacobine Timmer  
Gym       Jan Moes     Jan Moes
Directie     Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg Karin van den Berg
Administratie     Judy Staal Gaby Bolsenbroek      
Ondersteuning       Claudine Wongsonadi     Claudine Wongsonadi